2m

Çocuğunuzun Geleceği İçin İngilizce Eğitimindeki Etkin Rolünüz Nedir?

Çocuğunuzun başarılı bir geleceğe adım atmasını istiyorsunuz, değil mi? İşte bu noktada, İngilizce eğitimi önemli bir role sahip. Ancak, çocuğunuzun İngilizce öğreniminde ne zaman en etkili olacağını ve hangi yaklaşımın onları en iyi şekilde destekleyeceğini bilmek, hayati bir öneme sahiptir.

“Çocuklarınıza İngilizce eğitiminde nasıl destek olduğunuzun etkilerini anlamak, gelecekteki başarılarını doğrudan etkileyebilir. İngilizce eğitimi, çocuğunuzun geleceği için vazgeçilmez bir fırsattır ve bu konuda nasıl yaklaşılması gerektiğini doğru bir şekilde bilmek, gelecekteki başarılarını garantiler.”

“Çocuğunuzun İngilizce öğrenimini kitaplar ve eğitici desteklemek, onların aksan sorunlarını aşmalarına ve İngilizce yeteneklerini önemli ölçüde geliştirmelerine yardımcı olur. Bu yaklaşım, yerli veya yabancı öğretmenlerden ders almanın ötesinde bir avantaj sunar ve çocuğunuzun İngilizce yeteneklerini zirveye taşır.”

Kimler Bu Eğitime Katılmalı

1,050 TL'lik Yatırımın Hayatınıza Sağlayacağı Değerler

Çocuğunuz için Yapacağınız 1,050 tl lik özel eğtim yatırımı onun akademik hayatına büyük katkıda bulunacaktır zira Honicoleducation eğitmen ekibi olarak hazırladığımız bu eğitim seti hem videolu olup hemde kitaplar size ücretsiz kargo yoluyla ulaşacaktır ayrıca hiç İngilizce bilmeyen ebeveynler içinde kitapların hem İngilizce okunuşu hemde Türkçe tercümesi eğitim paneline yüklenmiştir.

Kitap ve eğitim panelini satın alıyorsunuz

Çocuğunuz için Yapacağınız 1,050 tl lik özel eğtim yatırımı onun akademik hayatına büyük katkıda bulunacaktır zira honicoleducation olarak hazırladığımız bu eğitim seti hem videolu olup hemde kitaplar size ücretsiz kargo yoluyla ulaşacaktır ayrıca hiç İngilizce bilmeyen ebeveynler içinde kitapların hem İngilizce okunuşu hemde Türkçe tercümesi eğitim paneline yüklenmiştir.

BİTMEDİ!!!

Eğitim setinin içeriği Nicole hoca tarafından çekilen onlarca video var renklerden şekillere hayvanlardan bitkilere çocuklarınızın İngilizcesini geliştirecek her şeyi videolu ve görsel bir şekilde anlatıyor bu yatırımı yaparak çocuğunuzun okulda arkadaşlarının her zaman İngilizce konusunda bir adım önünde olmasını sağlayabilirsiniz çocuklarınız büyüyünce akademik başarılarına %100 etkisi olduğunu da göreceksiniz.

Ayrıca Honicoleducation facebook gurubuza katılım hakkı kazanacaksınız  bilgi alışverişi yapabilicek ve sorularınızı rahatça bize soracağınız bir facebook gurubudur. 

Honicoleducation


NEDEN ZAMAN EN BÜYÜK SERMAYEMİZDİR?

Bugüne kadar karşına birçok fırsat çıktı.
İngilizceye olan probleminden dolayı bu fırsatları teker teker kaçırdın.

Artık Çoçuğunun kanıtlanmış metotlarla ingilizce öğrenmesine  bir adım uzaktasın!

AMA…

 

” Daha sonra katılsam olmaz mı? ”
Yapılan en büyük hatalardan biri bu.

( ERTELEME HASTALIĞI )

Çok sevdiğim bir ÇİN ATASÖZÜ derki:

”Ağaç dikmek için en doğru zaman 20 yıl önceydi…

Ama ikinci en doğru zaman ŞİMDİ!.. ”


“Honicole Edication”
 hazırlamış olduğu eğitici ingilizce kitapları,

hayatına yeni bir yön vermek için en doğru zaman dündü. 


İKİNCİ EN DOĞRU ZAMAN İSE ŞİMDİ!..


Bizden Satın Alanlar

NOT FACEBOOK: This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.