Hakkımda: Nicole Josephine Rose

Merhaba! Ben Nicole, aslen İngiliz kökenliyim. Yıllardır ana okullarında çocuklara İngilizce dersi veriyorum. Geliştirdiğim özel yöntemler sayesinde çocuklar, İngilizce’yi hem daha iyi anlıyorlar hem de öğrenme isteği daha da artıyor.

Eğitimde Benzersiz Yaklaşımım

Nicole Josephine Rose kimdir? Çocukların eğitim sürecinde etkili olmak için özel bir metot geliştirdim. Bu metot, öğrenmeyi eğlenceli ve etkili bir deneyim haline getiriyor. Öğrencilerim, sadece İngilizce öğrenmekle kalmayıp aynı zamanda eğitim sürecini keyifle deneyimliyorlar. İngiltere’de doğdum ve Nottingham University’de edebiyat bölümünü, ardından Exeter University’de psikoloji bölümünü tamamladım. Türkiye’ye gelmeye karar verdiğimde burada dil okullarında 7 yıl boyunca ders verdim. Daha sonra ana okul öğretmenliğine geçiş yaparak 15 yıldır çocuklara İngilizce dersi vermekteyim.

Yazdığım Eserler

Bunlardan bazıları:

  • Milly’s Alphabet Book
  • Milly Plays Hide and Seek
  • Meet Milly’s Family
  • Milly Can Do Many Things

Bu kitaplar, çocukları hem eğlendiriyor hem de öğretici bir deneyim sunuyor.

NOT FACEBOOK: This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.